Reference

Přesvědčte se o tom, že naše tvrzení nejsou jen slova. Spokojený zákazník je pro nás velice důležitý!

Prohlédněte si, co o nás napsali naši dlouholetí zákazníci:

Reference úklidových služeb 2018

Benefit Management Plus s.r.o.

Věc: reference úklidových služeb

Firma OCS Trading s.r.o.,(www.111UKLID.CZ)

Společnost OCS Trading s.r.o. provádí v naší společnosti úklidové práce od r. 2009. Jedná se o pravidelný denní úklid kancelářských prostor a na vyžádání i generální úklid (mytí oken, čištění židlí, koberců apod.) 

Veškerá komunikace s vedením firmy a provozním personálem je bezproblémová, na profesionální úrovni, veškeré připomínky jsou řešeny operativně.

S poskytovanými službami jsme velice spokojeni, protože jsou na vysoké úrovni.

Z výše uvedených důvodů hodnotíme celkový servis úklidové společnosti OCS Trading s.r.o. velmi kladně a doporučujeme využití jejích služeb.

Jana Vykoukalová

Reference úklidových služeb 2018

SVÚ Praha

Věc: reference úklidových služeb

Firma OCS Trading s.r.o.,(www.111UKLID.CZ)

Se společností OCS Trading s.r.o. máme několikaletou kladnou zkušenost. Firma nám zajišťuje komplexní úklidový servis v celém areálu SVÚ Praha, včetně dodávky mycích prostředků. Servis je prováděn bezproblémově, profesionálně, na základě smlouvy v požadovaném rozsahu a dobře proškolenými zaměstnanci.

Komunikace s vedením společnosti je vždy na dobré úrovni a ochotně vyjdou vstříc našim požadavkům i nad rámec smlouvy. 

V případě nemoci nebo dovolené pracovníka či při výhradách k provedené práci vždy okamžitě a bez meškání poskytnou adekvátní náhradu či řešení situace.

Celkově spolupráci hodnotíme kladně, poskytované služby a servis je dle našich představ a přesně dle stanovených požadavků a na vysoké profesionální úrovni. Využití služeb společnosti  OCS Trading s.r.o.  určitě doporučujeme.

Ing. Dagmar Jirková

Reference úklidových služeb 2020

EDA cz, z.ú. raná péče

Věc: reference úklidových služeb

Firma OCS Trading s.r.o.,(www.111UKLID.CZ)

Jsme speciálně pedagogické centrum se zaměřením na oporou rodinám, ve kterých se narodilo dítě se zrakovým a dalším postižením. Na úklid prostor je dán vyšší důraz, jelikož některé prostory jsou využívány celý den pro různá cvičení apod.

Poptávali jsme úklidovou firmu, obchodní oddělení se s námi spojilo, domluvili jsme se na prohlídce prostor, kde jsme si řekli naše požadavky. Poté nám zaslali cenový návrh a od března 2019 nám tato úklidová firma začala uklízet naše prostory.

Z počátku jsme prošli pár malými nedostatky, což s nástupem nové firmy bývá, ale provozní vedoucí spolu s obchodním oddělením reagovaly vždy obratem a ochotně se snažili dát vše co nejdříve do pořádku.

Po chvíli se vše ustálilo a nyní můžeme říci, že jsme s úklidem i jednáním firmy velice spokojeni.

V případě nemoci p.uklízečky je ze strany dodavatele zajištěn záskok, nestává se, že by nepřišel nikdo uklidit.

Nemohu jinak, než tuto úklidovou firmu – a její zaměstance, včetně managementu, hodnotit kladně a doporučit jejich služby dalším zákazníkům.

Petra Fibírová

Reference úklidových služeb 2019

ALBATROS MEDIA a.s.

Firma OCS Trading s.r.o. (www.111uklid.cz) nám již přes rok zajišťuje úklidové služby včetně závozu a dodávek hyg. materiálu a čisticích prostředků. A to jak v sídle naší společnosti v administrativní budově na Pankráci čítající 3.000 m2 na 3 patrech, tak  také v Logistické centrum Rudná u Prahy, kde máme velké skladové prostory.

Služby jsou poskytovány dle uzavřené smlouvy v požadovaném rozsahu. Počáteční drobné problémy, které vždy doprovází nasazení nové úklidové firmy, jsme okamžitě řešili a nyní je již vše nastaveno jak si přejeme. V případě výhrad či zjištěného nedostatku jsou vždy ochotni věc rychle vyřešit, sejít se na osobní schůzce a probrat vše potřebné. Oceňujeme zajištění zástupu úklidu a snaha vyjít vždy vstříc.

Komunikace s provozním personálem, s vedením firmy probíhá bezproblémově, na profesionální úrovni. Jsou k zastižení na tel. číslech i e-mailech vždy s velmi rychlou reakcí a vstřícností vůči našim požadavkům.

Celkově spolupráci hodnotíme kladně a doporučujeme využití jejich služeb dalším klientům.

Reference úklidových služeb 2020

Univerzita Karlova

Firma OCS Trading s.r.o. (www.111uklid.cz) od května 2019 zajišťuje úklidové práce na objektech UK – Smetanovo nábřeží (Hollar). Opletalova, Staroměstské nám., Klikatá.

Jedná se, jak o pravidelný úklid budov, tak i o mimořádné úklidové práce – generální úklidy, mimořádné úklidové služby po akcích.

Smlouvu plní řádně s odbornou péčí a kvalitou služeb, všichni úklidový pracovníci jsou řádně proškoleni a úklidové služby jsou poskytovány dle uzavřené smlouvy k naší celkové spokojenosti.

V případě onemocnění (či vybírání dovolené) úklidového pracovníka, vždy sami zajistí adekvátní zástup, nemusíme tyto starosti řešit my, což je velice příjemné.

Management společnosti OCS Trading s.r.o. – komunikace s provozními vedoucími i manažery firmy, je na skvělé úrovni, v případě nějaké výhrady k prováděným službám jsou vždy ochotni vyjít našim požadavkům vstříc s co nejrychlejší reakční dobou.

Nemohu jinak než tuto úklidovou firmu – a její zaměstnance, včetně managementu, hodnotit kladně a doporučit jejich služby dalším zákazníkům.

Petr Balík

Reference úklidových služeb

LAVAT a.s.

Spolupráce mezi našimi společnostmi začala cca před třemi roky v oblasti úklidu. První měsíc se nám vedení společnosti OCS Trading věnovalo velice intenzivně. Bylo nutné nastavit rozsah  a frekvenci úklidu jednotlivých pracovišť. Jsme strojírenským podnikem a požadavky na „úklid“ je jiný na strojních pracovištích, jiný na montážích, jiný ve skladech etc…  Po této „odlaďovací lhůtě“ se stav stabilizoval, se službami jsme spokojeni  a nemáme v této oblasti problémy. V ranku náhrady pracovníků jsou naši partneři velice flexibilní a náhradu vždy rychle zajistí. Na zjištěné nedostatky reagují promptně. Své procesy mají kvalitně řízené, a to nejen  v oblasti reklamací. Nutno říci, že jsme služby reklamovali jen během prvních měsíců spolupráce. Ne vždy byla chyba na straně partnera – většinou se jednalo jen o nedostatek ve vzájemné komunikaci.

Důkazem naší spokojenosti se společností OCS Trading je rozšíření naší spolupráce v oblasti zajištění služeb provozu recepce a ostrahy našeho podniku od počátku letošního roku.

A co říci závěrem? OCS Trading nezaměstnává naprogramované roboty. Čas od času se vyskytne problém. Nicméně vždy byl ze strany vedení partnerské společnosti řešen okamžitě a hlavně byl velice rychle vyřešen k naší spokojenosti.

Ing. Ladislav Klovrza, DBA
Ředitel podniku

Děkujeme za důvěru

Kdo již využil našich úklidových služeb?

Spojte se s námi

Kontakty

Kde nás najdete:
OCS Trading s.r.o.
Jesenická 1412/24
106 00 Praha 10 - Záběhlice

Máte dotaz?

Napište nám a my se vám co nejdříve ozveme.

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.