Profi úklid v Praze...

Jsme úklidová firma s více jak 10ti letými zkušenostmi v oblasti úklidu. Náš tým se skládá z party lidí, kteří mají již letité zkušenosti s různorodými požadavky klienta, různými nečekanými situacemi, které se v provozu úklidu objevují, umí zorganizovat a nastavit úklid ke spokojenosti klienta. Abychom všem požadavkům mohli vyhovět, setkáme se před vypracováním nabídky na pravidelný nebo jednorázový úklid s klientem a dle jeho požadavků vypracujeme návrh jak četnosti úklidu, tak rozpisu prací a ceny. Návrh dále konzultujeme s klientem a upravujeme do té doby, než jej klient definitivně schválí.

Své pracovníky pravidelně vzděláváme v programu - školení úklidových pracovníků. Od roku 2014 vlastníme prostřednictvím naší p.jednatelky MUDr. Alice Žertové osvědčení o získání profesní kvalifikace "úklidový pracovník"

Máme široké spektrum služeb s různorodým zaměřením – výrobní haly, kancelářské budovy, zdravotnická zařízení, školy – školky apod.

Nechceme jen uklízet, chceme o úklidu přemýšlet ze všech stran a mít maximálně spokojené klienty.

Komplexní úklidový servis

Naše služby dále zahrnují

  • Úklid garáží
  • Dodávka hygienických potřeb a zařízení
  • Zakázkové čištění koberců
  • Zakázkové čištění čalouněného nábytku
  • Zakázkové mytí oken, svítidel, žaluzií apod.
  • Jednorázové generální úklidy

Při provádění našich úklidových služeb používáme profesionální čisticí a úklidové prostředky. Proto jsme hledali mezi dodavateli, abychom nalezli nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou. Přitom jsme též hleděli, aby úklidové prostředky byly šetrné vůči životnímu prostředí. Našli jsme českého výrobce s dlouhou historií. Firma Alfachem Letovice dodává své čisticí prostředky pro úklid na Pražském hradě nebo v jaderných elektrárnách Temelín a Dukovany. Tyto čisticí a úklidové prostředky jsou totiž šetrné k různým povrchům.

Pokud chcete pracovat i vy s těmito profesionálními čisticími prostředky, můžete je nyní nakoupit za bezkonkurenční ceny na www.profi-uklidove-prostredky.cz